NFON – Telefoniczny system nowej generacji

W dzisiejszych czasach bardzo wiele procesów odbywa się w chmurze. To w niej zapisujemy nasze dane, udostępniamy muzykę i wspólnie edytujemy dokumenty w czasie rzeczywistym. A stary dobry system telefoniczny w wielu firmach wciaż stoi gdzies w ciemnym kącie.

Po prostu się go Państwo pozbadzcie. Dzieki systemowi telefonicznemu w chmurze firmy NFON będziecie Państwo zawsze na bieżąco – równiez w kwestii technologii związanej z biznesową funkcjonalnością komunikacyjną. Usługa w chmurze Made in Germany gwarantuje optymalną jakość głosu TÜV oraz sprawne funkcjonowanie poprzez redundantną obsługę w geograficznie oddzielonych centrach komputerowych w Niemczech.

Dzieki temu zyskacie Państwo nie tylko dodatkowe miejsce, lecz macie zagwarantowanych wiele korzyści, na dodatek nie musicie rezygnować z dotychczasowego komfortu.

Wiecej informacji znajdziecie Państwo na nfon.com. A najlepiej prosimy Panstwa o skontaktowanie sie bezposrednio z nami, abyśmy mogli porozmawiać o systemie indywidualnie dopasowanym do Panstwa firmy.

Jesteśmy certyfikowanym Platinum Partnerem NFON GmbH.